ekonomihaberRaporlarTürkiyeULUSLARARASI

Toyota’dan Nisan Kampanyası

– Nisan kampanyasına dahil olan tüm Toyota modellerinde indirimli fiyatlara ek olarak 30 bin liralık krediler için 20 aya yüzde 0,99 faiz fırsatı da sunuluyor

İKTİSAT GROUP – Toyota, avantajlı kampanyalarına nisan ayında da devam ediyor.

Toyota’dan yapılan açıklamaya göre, nisan kampanyasına dahil olan tüm Toyota modellerinde indirimli fiyatlara ek olarak 30 bin liralık krediler için 20 aya yüzde 0,99 faiz fırsatı da sunuluyor.

Kampanyada Toyota’nın Türkiye’de üretilip tüm dünyaya sunduğu C-HR modelleri, anahtar teslimde 3 bin 200 TL’ye varan indirimlerle yer alıyor. Toyota C-HR Hybrid’lerden birine sahip olmak isteyenler ayda sadece 190 TL’lik fark ödeyerek bu imkana kavuşurken, hibrit otomobiller için getirilen ÖTV teşviki ile birlikte 50 bin TL’ye varan fiyat avantajı da sürüyor.

Nisan kampanyasında ayrıca 2018 model yılı tüm Auris, Auris Hybrid ve Auris Touring Sport Hybrid modellerinde de 3 bin 100 TL’ye varan avantajlar bulunuyor. Toyota’nın bahar kampanyasında ayrıca 2018 Yaris ve Yaris Hybrid versiyonlarında ise indirim tutarı 3 bin TL’ye ulaşıyor. Nisan ayında perakende satış faturası kesilen tüm 2017 model yılı Toyota’ların metalik renk fiyat farkı da kampanya kapsamında Toyota Türkiye tarafından karşılanıyor.

Yüzde 1,43’den başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın nisan kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine bu yılın ekim ayında başlayabiliyor.

Markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota plazalarda takas imkanı da bulunuyor.

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى