ekonomihaberRaporlarTürkiye

Çeyrek Altın Kaç Lira?

Hafta Sonu Tatili Yatırımcıyı Etkilemedi!

Dünyanın en değerli madenleri arasında yer alan ve Türkiye’de yatırım aracı olarak kullanılmakta olan altın artan fiyatıyla son haftalara damgasını vurdu. Yatırımcılar altın fiyatlarındaki artışı takip etmekte zorlanırken, fiyatlar dün itibariyle biraz daha sakin bir havaya girdi. Altının kilogram fiyatındaki azalış çeyrek altın, gram altın, yarım altın, tam altın ve cumhuriyet altını gibi çoksa satılan grupları etkisi altına aldı. Dün günü yüzde 0,08’lik artışla tamamlayan çeyrek altın bugün alışta 270 liraya geriledi. Peki, çeyrek altının satış fiyatı bugün ne kadar oldu? Gram altın 31 Marta nasıl başladı? Cumhuriyet altını ne kadar? İşte serbest altın piyasasının güncel fiyat listesi…

Çeyrek Altın Bugün Kaç Lira Oldu?

Çeyrek altın 31 Marta 270 lira bandında başladı. Alışta 270,12 lira olan çeyrek altın, satışta 276,23 liraya alıcı buldu.

Gram Altın Ne Kadar Oldu?

Gram altın alacaklar düşen fiyatları fırsata dönüştürdü ve alıma yöneldi. Gram altın güne yükselişle başlasa da birkaç gün önceki fiyatları yine de yakalayamadı. Bugün alışta 168,58 lira olan gram altın satış yönlü işlemlere 168,68 liradan başladı.

Yarım Altın Bugün Ne Kadar?

Türkiye’de vatandaşların çokça rağbet ettiği yarım altın gün açılışını 538,56 liradan yaptı. Satışa yönelik fiyatsa 552,47 liradan uygulandı.

Cumhuriyet Altını Güncel Fiyatı!

Cumhuriyet altını yatırımcının dikkatini çekmeyi sürdürürken bugünün alışları bin 114 liradan, satışları ise bin 127 liradan başladı.

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى