ekonomihaberRaporlarTürkiyeULUSLARARASI

Bugün Gram Altın Ne Kadar?

Güncel Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Yatırımını altınla değerlendirmek isteyenler ve küçük birikimini altına yatırmak isteyen vatandaşlar, güncel fiyatları araştırmaya devam ediyor. Hafta sonuna takip altında başlayan altın fiyatları, yeni güne yatay başladı. Gram altın düşük işçilik maliyeti nedeniyle en çok tercih edilenlerden oldu. Gram altının güncel fiyatı incelendiğinde bugünün alış fiyatı 173 lira bandında gözlemlendi. Uzun vadeli yatırımda en güvenilir liman olan ve Türk toplumu tarafından çokça tercih edilen altının yıldızı son zamanlarda iyice parlattı. Altının gramaj fiyatı dün yatırımcısına yüzde 0,35’e varan oranda kazandırdı. Çeyrek altındaki kazançsa yüzde 0,61’e ulaştı. Vatandaşlar ise dünkü fiyatlardan yola çıkarak bugünün altın fiyatlarını tahmin etmeye ve araştırmaya erken saatlerde başladı. Peki, gram altın bugün kaç lira ile açılış yaptı. Çeyrek altının güncel fiyatı ne? İşte altın piyasasındaki son fiyatlar…

Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın bugünün alış işlemlerine 173,33 liradan başlarken, saat 09.06 itibariyle satışlar 173,40 liradan devam ediyor.

Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu?

Çeyrek altın alacak veya bozduracak vatandaşlar dikkat! Çeyrek altındaki alış fiyatı serbest piyasada bugün 276,31 lira oldu. Satışlarsa 282,55 liradan başladı.

Yarım altın dünü yüzde 0,62’lik değer artışıyla tamamladı. Bugün alışta 550,88 lira olan yarım altın satışa 565,10 lira oldu.

Tam altının hafta sonu fiyatı alış yönlü işlemlerde bin 139 lira olarak gözlemlendi. Satış fiyatı ise bin 168 lira üzerinden fiyatlandırıldı.

Cumhuriyet Altını Güncel Fiyat!

Cumhuriyet altını yeni güne bin 140 liralık alış, bin 152 liralık satış fiyatı ile başlayanlardan oldu.

مقالات ذات صلة

زر الذهاب إلى الأعلى