ekonomihaberRaporlarTürkiye

Borsada Günün İlk Yarısı


İKTİSAT GROUP – Borsa İstanbul Pay Piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,220,83-5,43
Acıpayam Selüloz2,650,000,00
Adana Çimento (A)6,730,4512,17
Adana Çimento (B)4,650,4310,19
Adana Çimento (C)1,231,6546,43
Adel Kalemcilik17,010,353,34
Adese Alışveriş Ticaret2,310,4316,08
Afyon Çimento7,240,28-6,94
AG Anadolu Grubu Holding24,042,041,43
Ak Enerji0,95-1,044,40
Akbank9,620,631,87
Akçansa10,710,644,62
Akdenız Güvenlık Hız.4,400,00-25,80
Akfen GMYO2,200,00-8,71
Akın Tekstil10,461,36-25,87
Akiş GMYO3,331,526,39
Akmerkez GMYO19,65-0,46-3,96
Aksa16,67-0,4229,73
Aksa Enerji4,450,687,75
Aksigorta3,960,5130,57
Aksu Enerji9,280,3275,11
Akyürek Pazarlama0,180,00-30,77
Alarko Carrıer56,900,26-6,03
Alarko GMYO47,780,13-6,04
Alarko Holding6,631,53-8,68
Albaraka Türk1,591,272,58
Alcatel Lucent Teletaş7,620,13-4,51
Alkim Kağıt4,750,00-6,86
Alkim Kimya23,00-0,26-8,00
Altınyağ0,951,06-20,58
Altınyunus Çeşme5,050,000,00
Anadolu Cam3,420,0030,04
Anadolu Efes26,84-0,8910,91
Anadolu Hayat Emek.7,470,27-4,44
Anadolu Isuzu13,400,1547,25
Anadolu Sigorta4,150,0037,82
Anel Elektrik3,181,92-15,65
Anel Telekom0,47-2,08-6,00
Arçelik17,910,17-13,78
Arena Bilgisayar4,130,49-2,36
Armada Bilgisayar6,030,00-11,06
Arsan Tekstil2,170,4624,00
Artı Yatırım Holding2,4811,21163,83
Aselsan30,920,72-2,77
Aslan Çimento38,520,050,84
Ata GMYO3,88-2,76-19,00
Atakule GMYO1,992,05-2,93
Atlantik Petrol Ürünleri1,360,74-2,16
Atlantis Yatırım Holding0,72-1,3746,94
Atlas Yat. Ort.1,05-0,947,14
AvivaSA Emeklilik Hayat17,60-1,35-0,58
Avrasya GMYO1,581,280,00
Avrasya Petrol ve Tur.1,570,64-6,55
Avrupa Yatırım Holding2,440,0033,33
Ayen Enerji7,522,5955,69
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,8710,00
Aygaz14,55-0,210,38
Bagfaş9,390,32-10,57
Bak Ambalaj7,271,9641,44
Balatacılar Balatacılık0,520,00-7,14
Bantaş Ambalaj2,71-1,09-33,74
Banvit16,270,49-24,04
Baştaş Başkent Çimento2,76-0,3612,20
Batı Çimento7,620,00-22,87
Batısöke Çimento1,601,27-10,11
Bera Holding2,90-1,02-6,45
Berkosan Yalıtım2,27-0,871,79
Beşiktaş Futbol Yat.3,740,27-8,56
Beyaz Filo140,000,0089,32
Bilici Yatırım2,30-0,4346,50
Bim Mağazalar72,201,19-7,55
Bimeks0,240,00-14,29
Birko Mensucat0,390,00-4,88
Birlik Mensucat1,522,017,80
Bizim Mağazaları7,841,291,82
Bolu Çimento6,51-0,3121,00
Bomonti Elektrik0,940,00-12,96
Borusan Mannesmann12,371,485,37
Borusan Yat. Paz.40,260,40-8,50
Bosch Fren Sistemleri190,600,32-1,50
Bossa16,0010,88295,06
Boyner Perakende Yat.8,66-0,23-5,66
Brisa7,050,28-3,03
Burçelik3,860,520,26
Burçelik Vana1,771,141,14
Bursa Çimento5,500,004,76
Carrefoursa5,310,19-4,84
Coca Cola İçecek36,481,226,60
Componenta Dökümcülük11,84-0,177,64
Cosmos Yat. Holding1,16-0,85
Credıtwest Faktorıng1,420,004,41
Çelebi34,881,10-5,68
Çelik Halat7,844,53102,06
Çemaş Döküm2,33-8,9825,95
Çemtaş4,621,5413,24
Çimbeton38,880,835,31
Çimentaş11,86-0,672,33
Çimsa13,460,222,01
Çuhadaroğlu Metal2,660,38-9,22
Dagi Giyim2,022,02-11,01
Dagi Yatırım Holding1,450,691,40
Dardanel1,663,11-14,87
Datagate Bilgisayar12,470,5619,10
Demısaş Döküm2,731,8749,18
Denge Holding3,28-1,8073,36
Deniz GMYO3,170,0017,41
Denizbank7,44-0,13102,72
Denizli Cam11,79-0,08-0,67
Derimod12,062,2960,59
Desa Deri1,030,001,98
Despec Bilgisayar3,500,57-2,51
Deva Holding4,650,876,16
Diriteks Diriliş Tekstil1,020,00-12,82
Ditaş Doğan7,322,8120,59
DO-CO246,50-1,0017,27
Doğan Burda3,47-0,294,52
Doğan Gazetecilik3,721,3634,78
Doğan Holding1,351,5055,17
Doğtaş Kelebek Mobilya3,351,21-7,97
Doğusan2,50-3,4771,23
Doğuş GMYO3,140,32-3,09
Doğuş Otomotiv8,160,12-0,97
Duran Doğan Basım5,30-1,3040,58
Dyo Boya5,95-0,17-21,81
Eczacıbaşı İlaç4,410,460,00
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,371,2810,23
Eczacıbaşı Yatırım10,020,50-8,24
Edip Gayrimenkul1,18-2,480,00
Ege Endüstri385,90-0,4419,84
Ege Gübre30,501,4615,01
Ege Profil9,90-0,40-0,80
Ege Seramik3,970,51-13,70
Egeli & Co Tarım Girişim0,626,90-10,14
Egeli&Co Girişim Sermaye0,5312,77
Egeli&Co Yatırım Holding0,157,14-25,00
Egeplast5,54-0,1818,38
Ekiz Kimya0,490,00-14,04
Emek Elektrik1,613,871,26
Eminiş Ambalaj4,20-0,24-9,48
Emlak Konut GMYO2,540,40-9,61
Enerjisa Enerji7,150,28
Enka İnşaat5,450,74-9,62
Erbosan80,800,62-3,00
Ereğli Demir Çelik10,490,874,69
Ersu Gıda1,140,88-12,98
Escort Teknoloji1,082,86-14,29
Esem Spor Giyim0,49-2,0032,43
Etiler Gıda4,381,86-6,61
Euro Kapital Yat. Ort.1,070,00-5,31
Euro Trend Yat. Ort.0,951,06-1,04
Euro Yat. Ort.0,841,20-2,33
Euro Yatırım Holding0,741,3721,31
Fenerbahçe Futbol33,68-0,36-1,81
Finans Fin. Kir.4,260,009,23
Flap Kongre Toplantı Hiz.16,73-6,4321,14
F-M İzmit Piston19,412,7543,35
Fonet Bilgi Teknolojileri4,961,020,81
Ford Otosan61,650,492,32
Frigo Pak Gıda1,1925,26
Galatasaray Sportif2,31-3,3510,13
Garanti Bankası11,000,922,61
Garanti Faktoring2,770,36-15,03
Garanti Yat. Ort.0,770,002,67
Gedik Girişim1,260,805,88
Gedik Y. Men. Değ.2,62-0,383,97
Gedik Yatırım Holding1,42-0,702,90
Gediz Ambalaj7,680,266,22
Gentaş1,741,163,57
Gersan Elektrik6,250,1632,70
Global Men. Değ.0,620,0037,78
Global Yat. Holding3,910,778,31
Good-Year3,930,51-7,53
Göltaş Çimento63,400,48-2,91
Gözde Girişim4,771,06-15,72
GSD Denizcilik1,570,0016,30
GSD Holding0,941,0830,56
Gübre Fabrik.4,16-0,72-1,65
Güler Yat. Holding1,861,0960,34
Güneş Sigorta1,820,0010,30
Halk GMYO0,90-1,10-6,25
Halk Sigorta1,450,00-10,49
Hatay Tekstil4,910,00-1,21
Hedef Girişim2,190,00-10,25
Hektaş10,69-0,4752,71
Hürriyet Gzt.1,36-0,731,49
ICBC Turkey Bank4,910,827,68
İdealist GMYO2,15-0,465,39
İhlas Ev Aletleri0,510,000,00
İhlas Gayrimenkul1,790,00-8,67
İhlas Gazetecilik1,280,008,47
İhlas Holding0,500,00-5,66
İhlas Yayın Holding0,521,961,96
İndeks Bilgisayar14,31-0,9724,43
Info Yatırım1,282,408,47
İntema32,000,5031,47
İpek Doğal Enerji5,250,57-2,23
İskenderun Demir ve Çelik6,82-0,4428,92

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

Facebook Comments

مقالات ذات صلة

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *

هذا الموقع يستخدم Akismet للحدّ من التعليقات المزعجة والغير مرغوبة. تعرّف على كيفية معالجة بيانات تعليقك.

زر الذهاب إلى الأعلى

أنت تستخدم إضافة Adblock

برجاء دعمنا عن طريق تعطيل إضافة Adblock
%d مدونون معجبون بهذه: